Ласкаво просимо на komodnext.org!

Ці умови визначають правила та положення використання сайту komodnext.org.

Використовуючи цей додаток, ми вважаємо, що ви приймаєте ці умови. Не продовжуйте використовувати komodnext.org, якщо ви не згодні з усіма умовами, викладеними на цій сторінці.

Наступна термінологія застосовується до цих Умов, Заяви про конфіденційність, Повідомлення про відмову від відповідальності та всіх Угод: “Клієнт”, “Ви” і “Ваш” означає вас, особу, яка увійшла на цей веб-сайт і дотримується положень та умов Компанії. “Компанія”, “Ми”, “Ми”, “Наш” і “Нас” означає нашу Компанію. “Сторона”, “Сторони” або “Ми” означає як Клієнта, так і нас самих. Всі терміни відносяться до пропозиції, прийняття та розгляду платежу, необхідного для здійснення процесу нашої допомоги Клієнту в найбільш відповідний спосіб з прямою метою задоволення потреб Клієнта щодо надання зазначених послуг Компанії, відповідно до чинного законодавства Нідерландів та за умови його дотримання. Будь-яке використання вищевказаної термінології або інших слів в однині, множині, з великої літери та/або він/вона або вони вважаються взаємозамінними і, отже, такими, що позначають одне і те ж.

Ліцензія
Якщо не вказано інше, komodnext.org та/або його ліцензіари володіють правами інтелектуальної власності на всі матеріали на komodnext.org. Всі права інтелектуальної власності захищені. Ви можете отримати доступ до них з сайту komodnext.org для особистого використання з урахуванням обмежень, встановлених цими умовами.

Ви не повинні:

Передруковувати матеріали з komodnext.org
Продавати, здавати в оренду або субліцензувати матеріали з komodnext.org
Відтворювати, дублювати або копіювати матеріали з komodnext.org
Поширювати контент з komodnext.org
Ця Угода набуває чинності з дати її підписання.

Частини цього додатку надають користувачам можливість розміщувати та обмінюватися думками та інформацією в певних розділах веб-сайту. komodnext.org не фільтрує, не редагує, не публікує і не переглядає коментарі до їх появи на веб-сайті. Коментарі не відображають погляди та думки komodnext.org, його агентів та/або афілійованих осіб. Коментарі відображають погляди і думки особи, яка їх розміщує. У межах, дозволених чинним законодавством, komodnext.org не несе відповідальності за Коментарі або за будь-яку відповідальність, збитки або витрати, спричинені та/або понесені в результаті будь-якого використання та/або розміщення та/або появи Коментарів на цьому веб-сайті.

komodnext.org залишає за собою право контролювати всі Коментарі та видаляти будь-які Коментарі, які можуть вважатися недоречними, образливими або такими, що порушують ці Умови.

Ви гарантуєте і підтверджуєте це:

Ви маєте право розміщувати Коментарі в нашому Додатку і маєте всі необхідні ліцензії та згоди для цього;
Коментарі не порушують жодних прав інтелектуальної власності, включаючи, без обмежень, авторське право, патент або торгову марку будь-якої третьої сторони;
Коментарі не містять жодних наклепницьких, образливих, образливих, непристойних або інших незаконних матеріалів, які є вторгненням у приватне життя
Коментарі не будуть використовуватися для запрошення або просування бізнесу або звичаїв, а також для представлення комерційної діяльності або незаконної діяльності.
Цим ви надаєте komodnext.org невиключну ліцензію на використання, відтворення, редагування і дозволяєте іншим використовувати, відтворювати і редагувати будь-які ваші Коментарі в будь-яких формах, форматах або засобах масової інформації.

Гіперпосилання на наш Додаток
Наступні організації можуть розміщувати посилання на наш Додаток без попереднього письмового дозволу:

Державні установи;
Пошукові системи;
Новинні організації;
Дистриб’ютори онлайн-каталогів можуть посилатися на наш Додаток так само, як вони посилаються на веб-сайти інших зареєстрованих компаній; і
Загальносистемні акредитовані компанії, за винятком некомерційних організацій, що займаються пошуком клієнтів, благодійних торгових центрів і груп зі збору благодійних коштів, які не можуть розміщувати гіперпосилання на наш веб-сайт.
Ці організації можуть посилатися на нашу домашню сторінку, публікації або іншу інформацію про Додаток за умови, що таке посилання (a) жодним чином не вводить в оману; (b) не містить помилкового натяку на спонсорство, схвалення або схвалення сторони, що посилається, та її продуктів і/або послуг; і (c) вписується в контекст сайту сторони, що посилається.

Ми можемо розглянути та схвалити інші запити на посилання від наступних типів організацій:

загальновідомі джерела споживчої та/або ділової інформації
сайти спільнот dot.com;
асоціації або інші групи, що представляють благодійні організації
дистриб’ютори онлайн-каталогів
інтернет-портали;
бухгалтерські, юридичні та консалтингові фірми
навчальні заклади та торгові асоціації.
Ми задовольняємо запити на розміщення посилань від цих організацій, якщо вирішимо, що (а) посилання не виставить нас у несприятливому світлі по відношенню до нас самих або наших акредитованих підприємств; (б) організація не має негативних відгуків про нас; (в) вигода для нас від видимості гіперпосилання компенсує відсутність сайту komodnext.org; і (г) посилання знаходиться в контексті загальної інформації про ресурс.

Ці організації можуть посилатися на наш Додаток за умови, що посилання (а) жодним чином не є оманливим; (б) не містить помилкового натяку на спонсорство, схвалення або схвалення сторони, що посилається, та її продуктів або послуг; і (в) вписується в контекст сайту сторони, що посилається.

Якщо ви є однією з організацій, перелічених у пункті 2 вище, і зацікавлені в розміщенні посилання на наш Додаток, ви повинні повідомити нас про це, надіславши електронного листа на адресу komodnext.org. Будь ласка, вкажіть своє ім’я, назву організації, контактну інформацію, а також URL-адресу вашого сайту, список всіх URL-адрес, з яких ви маєте намір зробити посилання на наш Додаток, і список URL-адрес на нашому сайті, на які ви хотіли б зробити посилання. Зачекайте на відповідь 2-3 тижні.